Статті

Нанесення логотипів на щоденники

Брендування щоденників

Сайт «ejednevniki.vts.ua» вітає вас, шановний відвідувач! Наша стаття присвячена щоденника і всьому, що стосується цієї теми. Дані вироби можна віднести як до виробів корпоративної сфери, так і до продукції для застосування в особистому житті. Вони служать людям для записів телефонів, адрес. А також можуть застосовуватися для зберігання інформації особистого характеру.

Щоденники. Виготовлення щоденників. Купити щоденники Київ.Для ділових людей, не дивлячись на всілякі технічні пристосування, у рази скорочують величезний круговорот паперових нагадувань, бізнес - щоденники і раніше залишаються невід'ємним атрибутом робочого процесу. На нашому сайті ви можете переглянути каталоги із зразками цих виробів і замовити стандартні, які завжди є на складі компанії, або виготовити на замовлення з дизайнерським оформленням обкладинки і блоку (самого блокнота).

Ми займаємося виробництвом шкіряних щоденників, щоденників з індивідуальним тисненням. А стандартні вироби Обкладинка щоденників. Нанесення на щоденники. Брендування.представлені великим асортиментом різних кольорів і форм. До них відносяться: щоденники формату А4, призначені для офісного застосування, кишенькові - планінги та універсального призначення - щоденники формату А5. Якщо ви хочете піднести оригінальний канцелярський презент, зверніть увагу на зразки щоденників з індивідуальними обкладинками. Тут повною мірою реалізуються будь-які дизайнерські задуми і ваші смакові переваги.

Ви можете замовити вироби з обкладинками з будь-якого матеріалу, на які будуть нанесені написи золотим чи срібним шрифтом. Крім того, до обкладинки, по вашому бажанню, можуть бути приєднані спеціальні застібки, в які втягається маленькі замочки. У комплекті до них виготовляються ключики. Такі щоденники будуть служити вам не тільки красивим канцелярським атрибутом, а й надійним засобом захисту інформації, що зберігається в нем.Также ви можете додати всілякі зображення, орнаменти, галантерейні елементи.

Такі дрібниці перетворюють звичайний щоденник на справжній витвір мистецтва. Тільки у нас ви завжди знайдете спеціальні, найвигідніші пропозиції для опту і роздробу. Ексклюзивні щоденники, буквально вражають красою свого дизайну, ви завжди зможете замовити в нашій компанії за найнижчими в Києві цінами.