Персоналізація щоденників.

Персоналізація щоденників набір можливостей які дозволять Вам зробити щоденники (тижневики) такими як ви хочете. Серед можливостей найпопулярніші, це: індивідуальний блок (друк блоку), індивідуальна закладка (лясе), вишивка на обкладинці, друк логотипу на кожній сторінці, рекламні сторінки, тиснення, друкована обкладинка, золоті торці. Придумайте свій ексклюзивний щоденник або тижневик !!!!!

Персоналізація або брендування щоденників - це прекрасний спосіб, зробити ваші щоденники або тижневики індивідуальними, при цьому, кожен екземпляр буде відрізнятися своїми даними, але графічні і текстові елементи залишаться незмінними.
До персоналізації можна віднести наступні компоненти. Тиснення логотипу на щоденниках - додасть вашому пристрою рекламного або інформативного характеру, логотип буде кидатися в очі. Форзац або нарзац (тобто задній форзац) - який зможе вигідно підкреслити сам дизайн виробу і внести в його зовнішній вигляд додаткову красу. Друк (нанесення) логотипу на сторінках, на вибір кремова (жовта) або білий папір. Лясе - вибір стрічки з будь-якого матеріалу, різних кольорів. Для зручності у використанні щоденників, і швидкого пошуку інформації здійснюється висічка регістрів.
Якщо ви хочете внести у щоденники оригінальну родзинку, то можлива персоналізація карток, яка може окремо відзначити пам'ятки певного міста або області, не порушуючи при цьому, цілісності всієї картини.