Обкладинки. Матеріали обкладинок.

Кожен щоденник або тижневик має обкладинку. Існує декілька типів обкладинок на вибір, серед них: шкіряна обкладинка, обкладинка кожзам (шкірозамінник), поліграфічна обкладинка, паперова обкладинка. Каталог обкладинок дасть вам можливість отримати щоденники потрібного вам кольору і якості.

Обкладинки - це обличчя кожного виробу. Саме за зовнішнім виглядом тижневика або щоденника судять, підійде він того чи іншій людині чи ні. Матеріали обкладинок можуть бути різними, це і шкіра з її неповторними кольорами, надійністю і практичністю, і шкірозамінник, який практично нічим не поступається натуральній шкірі, і будь-які інші матеріали, які тільки годяться для обкладинки.
Природно, щоденники зі шкіри, є найбільш прийнятним і якісним подарунком, адже шкіра надійна в експлуатації, м'яка на дотик і гарна зовні. Також на обкладинці можливе застосування нанесення логотипу компанії або іменного герба роду певної людини.
Якісний кожзам допоможе вам зробити обкладинку красивою і практичною. А тканинна обкладинка підійде для будь-якої людини.