Індивідуальні щоденники. Виготовлення щоденників.

Індивідуальні щоденники (персональні щоденники) - ділові записні книжки, виготовлені повністю по Вашим вимогам. Замовити виготовлення індивідуальних щоденників (тижневиків) Ви можете у компанії, яка займається виробництвом.

Індивідуальні щоденники можуть включати в себе всі ваші побажання по дизайну. Для досягнення результату ексклюзивності використовується індивідуальна обкладинка, нанесення логотипу і інші дизайнерські ходи.
Матеріали, які можуть бути використовуватись у виготовленні щоденника, можуть бути різними. Але найчастіше замовляють щоденники та шкіри, так як обкладинка з неї забезпечує чудовий зовнішній вигляд на довгий час.
Індивідуальний щоденник може мати в собі форзац - це елемент, який з'єднує книжковий блок, з самої палітурної кришкою, і може мати різні малюнки й кольори, що дає йому можливість виконувати декоративно-оформлювальну функцію. При використанні форзаца, цей елемент відразу привертає погляд одержувача або людини, з яким ви будете вести переговори або просту розмову.