Щоденники та Тижневики. Виготовлення щоденників.

Добрий день, шановний гість!

Людство постійно розвивається і неможливо повністю устежити і, тим більше, запам'ятати всю інформацію, яка проходить через нас протягом усього дня. Читайте далі... 

Спочатку, починаючи з царів і правителів, існували спеціальні люди, так звані писарі, для того, щоб записуватимуть всі події, подвиги і інші події окремої держави, або губернії. Потім люди створювали архіви і цілі бібліотеки таких записів, щоб вся інформація зберігалася в одному місці і завжди була в порядку.

З початку ХХ-го століття, людство розробило нові технології збереження інформації, у вигляді комп'ютерів. Цей «штучний мозок» може зберігати в собі велику кількість різнопланової інформації, не займаючи багато простору. Але як бути з тим моментом, коли ви знаходитесь у відрядженні, ваш ноутбук розрядився і заносити важливу інформацію просто нікуди? Люди почали користуватися клавіатурою і практично забули, як виглядає їхній почерк. Ви, напевно, не раз чули фразу, що хто-то вже і забув як пишеться та чи інша буква, а все тому, що ми звикли до зручних комп'ютерів.

На щастя, багато хто з нас почали використовувати тижневики і щоденники. Адже, насправді, цей невеликий клаптик паперу в шкіряній палітурці, набагато зручніше громіздких ноутбуків, з вічно розряджаються акомулятором. Адже уявіть, що вам терміново потрібно знайти телефон певної людини, негайно записати інформацію або оригінальну ідею, яка прийшла вам саме в цей момент. І замість того, щоб просто відкрити записну книжку, вам доводиться діставати ноутбук, вводити пароль, чекати, поки він завантажитися і згадувати, що і в якій папці ця інформація перебуває.

Набагато простіше з тижневиками. Вам потрібен телефонний номер, який ви ніяк не можете згадати, будь ласка, остання сторінка і вся ваша телефонна книга перед очима. Потрібен код або індекс, якогось міста - відкриваєте перші сторінки і бачите цю інформацію протягом секунди. І ще, є якесь певне чари, в тому, коли людина виводить літери красивою ручкою на папері. Деякі письменники, свідомо відмовилися від клавіатур, в написанні книг, тому що рукопис дозволяє вам бачити - що було, що ви виправили, і що ви намітили в подальшій роботі.

Щоденники допомагають грамотно розпланувати день, внести корективи і записати ключові фрази для певної зустрічі або заходи. Відомий факт, що для людини важлива візуалізація. Він повинен бачити, що у нього було, що є і що він планує на найближчі дні і місяці. Не дарма ж кажуть, що всі свої заповітні мрії і бажання треба записувати, і коли вони будуть у вас постійно перед очима, зможуть мотивувати і направляти вас у досягненні своїх цілей. Щоденник в цьому вам допоможе повністю і практично «змусить» домагатися своїх цілей.

Якщо вище прочитані слова, вас переконали в необхідності цього функціонального елемента ділової людини, давайте розглянемо виготовлення щоденників більш детально. Для того, щоб розуміти їх різновид і ступінь функціональності.

Щоденники та щотижневики бувають різних форматів: А4, В4, А5 і В5. Це зручно тим, що далеко не всі з нас люблять тягатися з великими записними зошитами, а що стосується жінок, то не всі щоденники вміщуються у їх, іноді дуже маленьких сумочках. Дуже красиво і витончено виглядають тижневики EURO - вони є ідеальним подарунком для жінок. Незалежно від того, який формат вибрали ви для себе чи для іншої людини, варто звернути увагу на обкладинку цього виробу, колір і якість паперу, та інші дизайнерські і технологічні відмінності.

Обкладинка щоденників може бути з паперу, шкірозамінника та натуральної шкіри. Останній варіант найбільш підходить для подарунка колезі чи близькій людині, а вироби з шкірозамінника, будуть відмінним презентом вашим співробітникам. Плюс до цього, ви зможете використовувати на обкладинці тижневика із шкірзамінника нанесення логотипу вашої компанії, що послужить додатковою рекламою вашого бізнесу.

Також, хочеться детально звернути увагу на виробництво щоденників датованих і недатованих, і на їх відміну. Перші, даруються або купуються на початку нового року, тому що якщо їх придбати в кінці року, то їх актуальність буде дорівнює нулю. Другі, недатовані, можуть даріться в різні пори року, так як вони завжди будуть актуальні і по-своєму зручні. Адже в цих виробах, немає прив'язки до одного певного дня.

Для того щоб зробити індивідуальні щоденники, ви можете оформити замовлення, подзвонивши нам по телефону. Наші менеджери допоможуть вам підібрати саме те, що вам потрібно і підкажуть найбільш грамотних кроків для досягнення потрібного вам результату. Також, ми акцентуємо увагу на тому, що якщо замовити тижневики оптом, ви отримаєте знижку, про яку вам також повідомлять менеджери нашої компанії. Купити щоденники також дозволяється як в одиничному екземплярі, так і багатотисячним накладом.

В історії, першою людиною, хто почав записувати всі свої справи і планувати майбутній день, була велика російська цариця Катерина Друга, яка, як відомо, добилася найбільших висот у правлінні Росією і змогла втілити в життя не один десяток своїх планів. Тому що, любила все прораховувати і детально записувати для того, щоб ніде не схибити. Можливо, з нашими ежедневниками і тижневиками, ви досягнете таких же висот і будете завжди тримати руку на пульсі важливих справ.

Успіхів вам у ваших справах!