Тижневики А4. Купити тижневик.

Тижневики А4 формату зручна настільна книга для керівника. У всіх тижневиків є одна дуже важлива особливість, вона полягає в тому, що користувач може розпланувати свій тиждень наперед і дуже легко бачити план дій наперед. Тижневики формату А4 часто використовують керівники. У нас Ви можете замовити виготовлення тижневиків в потрібній обкладинці.

Тижневики А4 - цей вид продукції відмінно експлуатується при записі розкладу не тиждень чи місяць, при внесенні контактних телефонів і адрес.
Тижневик датований, це така собі інформаційна книга, в яку ви зможете вписати будь-яку цікаву для вас інформацію, а також використовувати його для того, щоб вносити ключові події дня і в кінці місяця аналізувати те, що сталося.
Ви можете замовити тижневик зі своїм дизайном або за шаблоном та внести свої корективи, будь то шкіряна обкладинка, нанесення логотипу на лицьову частину тижневика або використання жовтого паперу або білою. Тижневики це компактний і функціональний подарунок, який допоможе вашому товаришеві чи співробітнику, завжди тримати руку на пульсі подій.