Щоденники В5. Замовити щоденники (тижневики).

Щоденники В5 - щоденник і в той же час і тижневик з незвичним форматом. Незвичайність цього записника в тому, що в ньому є і щоденник і щотижневик. Дуже зручний для планування тижня і дня. Ви можете здійснити замовлення щоденників (тижневиків) за вашими вимогами.

Щоденники В5, замовляються досить рідко, це пов'язано з тим, що вони мають не стандартні розміри, і з цього від них часто відмовляються. Щоденник В5 незначно більше щоденника формату А5, трохи вище і ширше. Щоденники підходять усім без винятку, але, як правило, вирішуються купити їх люди з неординарним підходом до справи.
Щоденник може бути не тільки функціональним у використанні, він також може послужити відмінним подарунком, особливо якщо він шкіряний. Виробництво щоденників може бути здійснено з використанням різних матеріалів, як з шкіри і шкірозамінник для обкладинки, різної якості і кольору паперу. У самому щоденнику ви можете помістити будь-яку допоміжну інформацію, наприклад: коди міст, столиці світу, визначні пам'ятки країни, карту міста або метрополітену, посольства і т.п.
Як і багато інших, щоденники В5 можуть бути датовані і недатовані. Також є можливість виготовити щоденники з логотипом, як на обкладинці, так і на кожній сторінці щоденника.