Щоденники формата В4

У цьому розділі надані щоденники формату В4. Щоденники цього формату дуже зручні в роботі. У нас Ви можете замовити датовані щоденники або недатовані щоденники, також є вибір кремового блоку (жовтий блок) та білого блоку.

Щоденники В4 найчастіше вручають або купують для себе люди, які не люблять громіздких речей і не мають у своїй сумочці зайвого місця. Звичайно ж, ця продукція відмінно підходить для жінок, студентів і співробітників, які постійно в русі.
Щоденник формату В4 може бути датованим і недатований, також його виробництво може бути здійснено з використанням білої і кремової папери, що дає можливість замовнику підібрати свій унікальний або корпоративний стиль і завжди відрізнятиметься від інших своєю оригінальністю.
Варто відзначити вигляд самої обкладинки цієї поліграфічної продукції. Вона може бути виконана з паперу, шкірозамінника або шкіри будь-яких кольорів і відтінків. На обкладинці ви зможете помістити логотип або іншу атрибутику вашої компанії або навчального центру, для того, щоб рекламувати ваш бізнес всюди.
Купити щоденник - просто, можливо придбати стандартний варіант, або ж замовити індивидуальний, який буде відповідати всім вашим бажанням.