Щоденники А5. Виготовити щоденники.

Щоденники А5 - найпопулярніший діловий записник. Щоденник формату А5 зручний і часто використовуваний менеджерами. Успіх щоденників цього формату в тому, що у нього компактний формат, зручний блок. Також щоденники формату А5 дають можливість створювати щоденник за своїм побажанням, а саме: білий блок, кремовий блок, датований щоденник, недатований щоденник. Обкладинка: шкіряна обкладинка, обкладинка шкірозамінника (шкірозамінник), поліграфічна обкладинка. Оберіть свій варіант.

Щоденники А5, є найбільш зручною, та до того ж і популярною продукцією серед всіх представлених форматів записних книг. У виготовлення цієї продукції, ви можете використовувати будь-які дизайнерські ходи і рішення.
Для того щоб створити свій неповторний макет майбутнього щоденника, ви можете звенутися до компанії-виробника данної продукції. Обкладинка щоденника може бути виконана з матеріалу шкіра і шкірозамінник з нанесенням на лицьову сторону певного зображення або без нього.
Щоденники під замовлення, це відмінна можливість проявити себе і зробити свій образ або образ ваших співробітників повним і неповторним. придбати щоденники можливо як стандартної збірки, так й індивідуальної, з можливістю здійснити друк логотипу на кожній сторінці щоденників.
Виготовлення щоденників не займає багато часу і є оперативним виробництвом,та ви можете отримати універсальний презент для ваших працівників і близьких людей.