Щоденники А4 формату.

Щоденники А4 - щоденники в такому форматі дозволять розписати Ваш день щохвилини. Щоденники формату А4 відмінний вибір для менеджера, у якого багато справ на один день Ми пропонуємо виготовлення щоденників А4 формату на ваше замовлення з урахуванням ваших побажань.

Щоденники А4 послужать прекрасним подарунком для кожного з нас. Такий поліграфічний презент підійде людині діловому, щоб записувати в ньому всі свої зустрічі і справи, людині творчій, для того, щоб завжди можна було відзначити всі свої ідеї і для людини господарського, щоб можна було вносити всі свої майбутні плани та кроки.
Виготовлення щоденників ділиться на використання блоків датованих і недатованих, білих і кремових. Не всі з нас прив'язуються до певного дня або числу, тому недатований щоденник відмінно підійде для того, щоб постійно записувати свої плани і шляхи вирішення проблеми.
Цей вид продукції може мати різну обкладинку, від простої поліграфічної, до шкіряної, з нанесенням логотипу або іншого знака відмінності. Нанесення відмінно може прорекламувати вашу компанію, адже щоденник буде всюди супроводжувати вашого співробітника і додатково рекламувати ваше дітище.