Яким щоденника віддають перевагу чоловіки й жінки? Погляд з двох сторін.

Щоденники датованіЩоденник, помічник, пам'ятка, записники - все це і багато іншого включає в себе всього одна річ, а саме щоденник або тижневик. Їх відмінність несуттєве і відрізняється тільки датуванням і рядками для запису. Завдяки таким «помічникам», ви можете записувати всю важливу для вас інформацію, або ж зробити розділ телефонних номерів і важливих дат.

 

Для жінок важливо щоб щоденник був приємним на дотик, причому як сама обкладинка, так і папір, який використовується у виробництві щоденників. Також жінкам важливі додаткові функції, як-то календар, свята року, карта Україна і телефонні коди міст. Перевага віддається щоденника, які мають на своїх сторінках афоризми на кожен день, або інші цікаві факти. Жінки, набагато більше приділяють зовнішності щоденника, тобто він повинен бути зроблений якісно. Прекрасна стать досить часто віддає перевагу оригінальні щоденники формату В5. Це, до речі, характеризує людей комунікабельних, товариських і оперативних. Ті, хто любить щоденники формату А4 навпаки, люди більш грунтовні, люблять все робити ретельно. Їх риси консерватизм, уважність до деталей і працьовитість.

Щотижневик з ручкою

Думка чоловіків, грунтовно зовнішнього і внутрішнього наповнення щоденника, практично протилежні. Для сильної статі важливо щоб тижневик був зручний у використанні, обов'язково вміщував карту Україна і календар. З приводу всього іншого, як обкладинка, колірна гамма і розмір, немає чіткої думки. Як відповіли респонденти, головне щоб кольори були стримані, і сам виріб було якісно виконано.

 

Для корпоративної культури, у нас часто замовляють щоденники з нанесенням, іншими словами брендовані щоденники, що дозволяє зробити нанесення логотипу компанії на обкладинку вироби. Продукція з логотипом, дуже популярна і поширена. Звертайтеся в нашу компанію, і ми виготовимо будь-яке замовлення.

 

При замовленні щоденників, ви можете брати до уваги вищевикладену інформацію, щоб напевно підібрати саме той виріб, який підходить кожній людині. Замовити тижневики для чоловіків можливо більш класичного «крою», без надмірностей. А для жінок можна і пофантазувати, але головне не переборщити, адже ідеальний той щоденник, який елегантно виглядає в будь-якій ситуації і в будь-яких руках.